PREMENÍME VAŠE ÚSILIE
NA EXCELENTNÉ VÝSLEDKY

Objavte JEDNO Z NAJMODERNEJŠÍCH tréningových centier v strednej Európe, v ktorom ŠPIČKOVÁ TECHNOLÓGIA a ODBORNÝ PRÍSTUP slúžia vašim cieľom.

KONTAKTUJTE NÁS!

Zanechajte nám vaše kontaktné údaje a my Vám radi zodpovieme všetky Vaše otázky.
SK - Űrlap

REFERENCIE

O NÁS

Vybavenie dunajskostredského komplexu v maximálnej miere spĺňa nároky futbalových klubov. Vďaka rozvinutej infraštruktúre a skvelej polohe je ideálnou voľbou pre každý futbalový klub, ktorý hľadá ľahko prístupné a kvalitné miesto na tréningový kemp.

POLOHA

MOL Football Academy je výborne dostupná z okolitých medzinárodných letísk dostupné.

KLIMATICKÉ PODMIENKY

Podnebie v tejto oblasti je typicky kontinentálne, čo znamená, že zimné mesiace sú chladnejšie, kým letné sú teplé. V zime môžu teploty klesnúť pod bod mrazu, zriedkavé však nie je ani mierne zimné počasie, kedy teplota vzduchu dosahuje plusové hodnoty. V lete teplota často stúpa k 30 °C. Jesenné počasie môže byť premenlivé, popri daždivých dňoch sa môžu vyskytnúť aj dlhé slnečné obdobia.

PRIEMERNÉ TEPLOTY (°C)

PRIEMERNÉ ZRÁŽKY (mm)

BALÍČKY ŠITÉ NA MIERU

MOL Football Academy ponúka balíčky služieb šité na mieru, čo mužstvám umožňuje využívať všetky tréningové možnosti v maximálnom rozsahu. Vďaka svojej vybavenosti zabezpečí MOL Football Academy komplexné služby od ubytovania, stravovania cez profesionálne futbalové a tréningové prostredie, regeneráciu až po voľnočasové aktivity.

STIAHNITE SI NAŠU BROŽÚRU!

TRÉNINGOVÉ CENTRUM

MOL Football Academy s rozlohou viac ako 17 hektárov je domovom futbalového klubu DAC 1904 a spĺňa všetky nároky profesionálneho futbalistu.
Komplex MOL Football Academy disponuje tromi ihriskami s umelou trávou novej generácie, piatimi ihriskami s prírodným trávnatým kobercom spĺňajúcimi štandardy FIFA a dvomi dvojitými tréningovými ihriskami. Ihriská sú vybavené umelým osvetlením a na každom z nich je možné vďaka automatickému kamerovému systému zaznamenávať dianie na hracej ploche. Niektoré z ihrísk sú vykurované, a tak sú aj v zimnom období zabezpečené vynikajúce tréningové podmienky.
12 IHRÍSK
3

FUTBALOVÉ IHRISKÁ STANDARD

S PRÍRODNÝM POVRCHOM A UMELÝM OSVETLENÍM

3

FUTBALOVÉ IHRISKÁ

S UMELÝM POVRCHOM A OSVETLENÍM

2

DVOJITÉ TRÉNINGOVÉ IHRISKÁ

3

TRÉNINGOVÉ IHRISKÁ S UMELÝM POVRCHOM

S MANTINELMI

1

ŠPECIÁLNE TRÉNINGOVÉ IHRISKO PRE BRANKÁROV

3B

Zavrieť

1

Zavrieť

2

Zavrieť

4

Zavrieť

5

Zavrieť

11

Zavrieť

10

Zavrieť

9

Zavrieť

P

Zavrieť

8

Zavrieť

8

Zavrieť

palya

Zavrieť

FUTBALOVÉ IHRISKÁ STANDARD PRÍRODNÝM POVRCHOM A UMELÝM OSVETLENÍM


FUTBALOVÉ IHRISKÁ UMELÝM POVRCHOM A OSVETLENÍMDVOJITÉ TRÉNINGOVÉ IHRISKÁ


TRÉNINGOVÉ IHRISKÁ S UMELÝM POVRCHOM S MANTINELMIŠPECIÁLNE TRÉNINGOVÉ IHRISKO PRE BRANKÁROV

ŠPECIÁLNE TRÉNINGOVÉ IHRISKÁ

Zúžené priestory našich mantinelom ohradených tréningových ihrísk udržiavajú hráčov v ustavičnom pohybe a v strehu. Špeciálne tréningové ihrisko pre brankárov, ktorého povrch je pokrytý z časti umelou trávou a z časti pieskom, zasa disponuje dvoma bránami zodpovedajúcimi štandardom FIFA, čo pomáha pri tréningoch simulovať zápasové situácie, ale pri sťažených podmienkach. Tréningy na tomto ihrisku pomáhajú brankárom zlepšovať prácu nohami a odrazovú silu.

VIDEOANALÝZA

Podrobná analýza futbalových tréningov a zápasov už nie je len doménou profesionálnych športovcov, ale stala aj bežnou súčasťou prípravy poloprofesionálnych či amatérskych tímov. Technológia Spiideo inštalovaná na ihriskách MOL Football Academy umožňuje automatické zaznamenávanie každého tréningu či zápasu. Prístup k videu je možný okamžite, a to už počas nahrávania, čo umožňuje analýzu v reálnom čase. Videomiestnosť v MOL Football Academy má kapacitu 25 osôb, je vybavená obrazovkou a pripojením na WiFi, čo dáva trénerskému štábu možnosť analyzovať videozáznamy zhotovené z tréningov alebo zápasov spoločne s hráčmi.

KONDIČNÉ TRÉNINGY A FITNESS

Tréningový kemp nie je len o zábave, stmeľovaní tímu a nacvičovaní prvkov hry. Často si vyžaduje tvrdo odvedenú prácu a fyzickú prípravu pod vedením kondičných trénerov, ktorá má hráčov pripraviť na náročnú a dlhú sezónu. MOL Football Academy je miestom, kde môže každý kondičný tréner využiť svoju kreativitu a tvrdá práca sa tak pre hráčov stane zábavnejšou.

PERFORMANCE ZÓNA

3 DRUHY SCHODOV
BEŽECKÁ DRÁHA
ŠPRINT ZÓNA
KOORDINAČNÝ REBRÍK
HLAVIČKOVÝ SIMULÁTOR
UPHILL ŠPRINT
NOHEJBALOVÉ IHRISKO

POSILŇOVŇA

AIR BIKE
STACIONÁRNY BICYKEL
MEDICINBALY
ČINKY

EXTERIÉROVÁ WORKOUTOVÁ ZÓNA

12 DRUHOV TRÉNINGOVÉHO NÁRADIA
TEQBALL

REGENERÁCIA

INFRASAUNA
KRYOSAUNA
NORMATEC TERAPIA
ĽADOVÝ KÚPEĽ

UBYTOVANIE

DAC BONBON

Hotel DAC Bonbon, nachádzajúci sa priamo v Center Dunajskej Stredy. Hotel každému mužstvu garantuje exkluzívnu starostlivosť. Veľkú pozornosť venujeme tomu, aby hráči mohli nielen športovať, ale po výkone mali aj možnosť oddychu a regenerácie. Wo wellnese je k dispozícii obľúbený bazén s protiprúdom, bazén s teplotou vody 14 °C zasa zaručene osvieži. Skutočnou špecialitou je však ľadový kúpeľ, ktorý je jednou z najlepších metód na úplné nabitie organizmu.

PREMENÍME VAŠE ÚSILIE
NA EXCELENTNÉ VÝSLEDKY!

Objavte JEDNO Z NAJMODERNEJŠÍCH tréningových centier v strednej Európe!